Stranded Deep Son Sürüm İndir

 Stranded Deep Son Sürüm İndirBugun Sizlere Beam Team Games Ekibinin Çıkardığı Deep  Stranded Oyununun Son Sürümünü Oyundunyası Adresimizde Paylaşıyoruz Oyun Bir Çok Twich Yayıncısı Tarafından ve Youtuber Tarafından Paylaşılmasının Ardından Hızla Ünlendi Bir Çok Oyun Meraklısınında İlgisini Çekmeyi Başardı Fakat Türkiye Koşullarına Göre Oyunun Fiyatıda Birazcık Tuzlu Olunca Siz Değerli Takipçilerimiz İçin Bizde Site Adresimizde Ücretsiz Şekilde Son Sürümünü Yayınladık Şimdiden İyi Eğlenceler!

OYUN HAKKINDA


Stranded Deep bir survival oyunu. Oyun şuanda early access olmasına rağmen stabil ve çok güzel grafiklere sahip. Diğer survivallarda gördüğümüz zombi, insan yok, ayrıca Stranded Deep singleplayer bir oyun. Fakat bana göre ileride multiplayer olabilir (The Forest’ta da gördüğümüz gibi).

İLK İZLENİM


Oyundaki izlenimlerime göre crafting öğeleri az fakat  oyun yeni çıktığı için ileride güncellemeler ile yeni craftingler ekleneceğinden eminim. Oyun diğer alpha oyunlardaki gibi buglarla ve kasma sorunlarıyla dolu değil. Su, ışık yansımaları, deniz içi, adadaki grafikler oldukça kaliteli ayrıca düşük sistemlerde bile hiç kasmadan sorunsuz çalışmakta. Grafik anlamında gördüğüm tek eksik karakterinizin gölgesi olmayışı, fakat elimizde sopa vb eşyaların gölgeleri mevcut. Farklı adalara botunuzla giderken köpek balıkları size saldırıp salı devirebilmesi oyuna güzel bir hava katmış. Etrafta bulunan batık gemilerden loot yapıp yeni eşyalar yapabilirsiniz. Bunların dışında ağaçtan düşme, zehirlenme gibi unsurlarda mevcut. Oyunda ev, camp fire, yatak gibi öğerlerde yapılabiliyor.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski